CYPR ZASADY WJAZDU

JAKIE SĄ ZASADY WJAZDU NA CYPR

CYPR BEZ TESTU !!!!

Cypr bez testu -1 czerwca rząd Republiki Cypryjskiej zniósł wszystkie obostrzenia związane z pandemią. Dlatego na Cypr wjedziecie bez testu ! Nie musicie też wypełniać formularza Cyprus Flight Pass. W środę (6.07) Cypr zadecydował, że od  (8.07) przywracają obowiązek noszenia maseczek w zamkniętych pomieszczeniach, ze względu na wzrost zakażeń koronawirusem w tym kraju.

CYPR ZASADY WJAZDU

Cypr zasady wjazdu: W poniedziałek 18 kwietnia 2022 roku Cypr zniósł większość obostrzeń związanych z Covid-19. Przed wjazdem na terytorium Cypru nie wymaga się już wypełniania formularzy lokalizacyjnych. Zniesiony został również system klasyfikacji państw oparty na kolorach (o przynależności do danej grupy decydowała aktualna liczba zakażeń koronawirusem w danym kraju). Jak podaje rząd Republiki Cypryjskiej, osoby zaszczepione oraz ozdrowieńcy aby wjechać na terytorium Cypru nie są zobowiązani do wykonywania testów, muszą jednak spełnić jeden z poniższych warunków:

Posiadać unijny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19 lub ozdrowieńca

Posiadać równoważne zaświadczenie o szczepieniu lub powrocie do zdrowia wydane przez właściwe organy państw trzecich.

Należy jednak pamiętać, że pasażerowie przylatujący na Cypr mogą zostać losowo wytypowani do przeprowadzenia testu na COVID-19. Taki test wykonywany jest na koszt rządu Cypryjskiego. Osoby, które odmówią wykonania testu, muszą udać się na dziesięciodniową kwarantannę na własny koszt.

CYPR ZASADY WJAZDU DLA NIEZASZCZEPIONYCH

Cypr zasady wjazdu dla osób niezaszczepionych. Osoby niezaszczepione przybywające na Cypr w dalszym ciągu muszą przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19. Test PCR musi być wykonany nie wcześniej niż 72 godziny przed przylotem a w przypadku testu antygenowego nie wcześniej niż 24 godziny. Zniesiono obowiązek  przeprowadzenia drugiego  płatnego testu wykonywanego zaraz po przylocie. Dzieci poniżej 12. roku życia są zwolnione z obowiązkowych testów.

CYPR HOTELE W DOBREJ CENIE

Booking.com
Booking.com

ZOBACZ TEŻ:

Cypr oferty Last minute

Prezentowane oferty pochodzą z serwisów naszych partnerów Wakacje.pl oraz Booking.com, po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany na serwis Wakacje.pl lub Booking.com

O NAS

Jesteśmy pasjonatami podróży (zarówno tych bliższych, jak i dalszych), od kilku już lat zakochanymi w kulturze, kuchni i plażach Cypru. Dlatego co roku staramy się odwiedzać tą niezwykłą wyspę, za każdym razem odkrywając kolejne jej skarby, którymi chcemy się z Wami podzielić. Jesteśmy partnerem Booking.com oraz serwisu Wakacje.pl

GALERIA

cypr ayia napa protaras atrakcje
cypr plaże najpiękniejsze plaże na cyprze plaża makronissos
cypr plaże najpiękniejsze plaże na cyprze
cypr plaże najpiękniejsze plaże na cyprze plaża finikoudes
cypr larnaka atrakcje co warto zobaczyć kościół św łazarza
Cypr Północny atrakcje co warto zobaczyć Famagusta katedra
cypr północnyl atrakcje co warto zobaczyć buyuk han
cypr z dzieckiem atrakcje dla dzieci